sejdemse.net


Založení nové skupiny

Srazy, kámoši, sport,...

Srazy, kámoši, sport,...

Portál sejdemse umožňuje vytvářet jednoduché, přehledné stránky s přehledem všech účastníků aktivit.

Zvolte prosím unikátní Nick Skupiny. Doporučujeme zvolit Nick opravdu unikátní z důvodu ochrany vašich společných stránek. Pokud zvolíte nick volejbal, bude link na vaši společnou stránku pro přihlašování/odhlašování www.sejdemse.net/volejbal. Doporučujeme tedy zvolit spíše Nick jako „vol2008pla“. Název skupiny se kromě přihlašovacích stránek bude objevovat také v předmětu zprávy, kterou nepřihlášení členové skupiny obdrží před setkáním - volte tedy např. Středeční Plácaná na Plácku - 18:30.

Jméno a příjmení správce portálu použije systém k založení prvního člena skupiny, uveďte tedy své jméno nebo přezdívku, pod kterou vás ostatní znají.

V seznamu členů vyplňte všechny členy skupiny včetně jejich mailových adres pro připomínání v případě, že se nezaškrtnou včas. Je možné do seznamu přidat náhradníky - např. 1. Náhradník, 2. Náhradník. Náhradníci nemusí mít e-mailovou adresu a může se na ně později přihlašovat kamarád vašeho kamaráda, pokud to vypadá, že se nesejdete všichni apod. Náhradníci jsou vždy v seznamu až na konci.

Přihlášení/odhlášení provede každý člen skupiny stisknutím tlačítka Přijdu/Nepřijdu. Je možné přihlásit i svého kamaráda (pokud např. nemá zrovna přístup k internetu). Kdo se na příští sraz nepřihlásí ani neodhlásí, je ve stavu ?. Na první pohled členové skupiny vidí, kdo jde, kdo nejde a kdo se zapomněl zapsat. Můžete včas povolat náhradníky, případně náhradníci sami mohou sledovat počet přihlášených.

Kdo se nepřihlásí/neodhlásí včas, dostane předem elektronickou poštou připomínku s odkazem na přihlašovací stránky sejdemse. Členové skupiny si mohou navzájem zanechávat vzkazy. Přihlašovací stránku skupiny je možné v případě napadení chránit společným heslem. Testovací stránky si můžete prohlédnout zde.

Na stránce správa skupiny je možné nastavit, jak dlouho předem (kolik hodin) členové skupiny dostanou zprávu elektronickou poštou pokud se nepřihlásí. Doporučená hodnota je cca 30h, tj. pokud máte sraz v 18:00 ve středu, odejdou upomínky v 12:00 v úterý.

Na stránce správa skupiny je možné nastavit chránění skupiny společným heslem. Pokud se vám stane, že vaše společné stránky poškozuje někdo, kdo nějakým způsobem zjistil váš Nick, můžete nastavit společné heslo skupiny, které bude portál vyžadovat při přihlášení/odhlášení.

*
*
*
*
*
*
*
*